Myślałem, że po sprzedaży krypto mogę później wypłacić gotówkę na portfel PayPal czy konto bankowe. Okazało się, że oni przelewają tylko kryptowaluty, a zwykłych USD nie ma jak odzyskać. Przez to źle oceniam giełdę OKX.

Robertson

Robertson

2.0

Niby to sponsor Manchesteru City, więc dlatego zainteresowałem są tą platformą, ale nic specjalnego w niej nie znalazłem. Wcześniej miał rachunek w Binance i Coinbase. Dla mnie te giełdy zdecydowanie lepiej działają od OKX. Mówię przede wszystkim o łatwości wpłat i wypłat.

Tradinho

Tradinho

2.0

Do gry na dźwigni krypto/krypto OKX działa bez zarzutów. Jest wiele altcoinów na których można ustawiać pozycję długą i krótką. Jednak do handlu spot nie polecam tego brokera. Przede wszystkim ze względu na trudności z wypłatami tradycyjnych walut.

tylkoChelsea

tylkoChelsea

3.0

Na tej giełdzie nie można kupić krypto za złotówki i do handlu potrzeba obcych walut. Nie wiedziałem tego wcześniej i niepotrzebnie założyłem tam konto. Wolę takich brokerów jak ZondaCrypto i Binance, gdzie mogę dość tanio zrobić wpłatę w PLN.

kibic

kibic

2.0

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.