Bybit rejestracja: jak założyć konto?

Autor: Arkadiusz Krakowiak Arkadiusz Krakowiak 10:56, 07 cze 2024
Bybit rejestracja: jak założyć konto?

Jeśli chcesz inwestować w kryptowaluty na Bybit, to najpierw musisz otworzyć konto na tej giełdzie. W tym miejscu dowiesz się na czym polega rejestracja i weryfikacja u tego brokera.

Rejestracja w Bybit

Bybit to scentralizowana giełda, która respektuje procedury dotyczące KYC i AML. Co to oznacza? To że do wykonywania transakcji musisz potwierdzić swoją tożsamość. Na Bybit nie kupisz anonimowo Bitcoina i innych kryptowalut.

Przed rejestracją w Bybit przygotuj jeden z dokumentów tożsamości:

  • prawo jazdy,
  • dowód osobisty,
  • paszport.

Co więcej – do pełnej weryfikacji broker ten wymaga również potwierdzenia adresu zamieszkania. Jaki dokument pozwoli ci na taką weryfikację? M.in. wyciąg z konta bankowego lub rachunek za media.

🗨️ Nasza opinia:

Rejestracja w Bybit jest bardzo wygodna z jednego powodu. Jakiego? U tego brokera nie musisz ręcznie wpisywać takich informacji jak imię, nazwisko czy PESEL. Wystarczy, że dołączysz zdjęcia dokumentu tożsamości. Większość giełd krypto wymaga na tobie uzupełnienia formularza, a następnia wprowadzenia fotokopii dowodu osobistego. W Bybit możesz oszczędzić na czasie ograniczając formalności do minimum.

Jak otworzyć konto?

  1. Kliknij w nasz link i przejdź do bybit.com
  2. Uzupełnij formularz wpisując: e-mail i hasło do logowania
  3. Zweryfikuj pocztę e-mail i zaloguj się na konto
bybit formularz rejestracyjny

Aby mieć możliwość wpłaty i wypłaty tradycyjnych walut (bez ograniczeń) musisz przejść pierwszy i drugi stopień weryfikacji. Na czym ona polega?

Weryfikacja w Bybit

Najpierw jesteś zobligowany dołączyć zdjęcia (obustronne) dokumentu tożsamości, a także selfie. To pozwoli ci odblokować wpłaty FIAT. 

bybit weryfikacja

Finalna weryfikacja polega na potwierdzeniu adresu zamieszkania. W tym celu dołącz zdjęcie/dokument, na którym będą widoczne twoje dane osobowe i adres. Takie kryteria spełniają:

  • rachunek za media,
  • wyciąg bankowy.

Pamiętaj, że taki dokument nie może być starszy niż sprzed trzech ostatnich miesięcy.

🔎 Ważne:

Co nam się podoba, to krótki czas oczekiwania na weryfikację w Bybit. W naszym przypadku wystarczyło kilka minut, żeby w pełni potwierdzić tożsamość. A to oznacza, że tego samego dnia możesz w pełni korzystać z rachunku. 

Co warto wiedzieć o rejestracji w Bybit:

✅ Wpłaty i wypłaty gotówki możliwe są po pełnej weryfikacji

✅ Do przejścia KYC możesz wykorzystać dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport

✅ Założenie konta i weryfikacja zajmują kilka minut

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.