Binance rejestracja: jak założyć konto?

Autor: Arkadiusz Krakowiak Arkadiusz Krakowiak 09:04, 27 maj 2024
Binance rejestracja: jak założyć konto?

Chcesz kupować kryptowaluty za pośrednictwem Binance? W tym miejscu dowiesz się, jak bezpiecznie otworzyć konto i zweryfikować tożsamość na tej platformie.

Rejestracja w Binance

Binance to największa giełda krypto na świecie, która przestrzega procedur KYC i AML. To oznacza, że u tego brokera możesz w pełni inwestować w kryptowaluty, jeśli się zarejestrujesz i potwierdzisz swoją tożsamość.

binance rejestracja

Chcąc otworzyć konto w Binance przygotuj jeden z akceptowanych dokumentów tożsamości:

 • dowód osobisty,
 • prawo jazdy,
 • paszport.

Do przejścia pełnej procedury KYC Binance wymaga też potwierdzenia adresu zamieszkania. To zrobisz m.in. za pośrednictwem rachunku za media czy wyciągu bankowego (zdjęcia).

🗨️ Nasza opinia:

W Binance konto otworzysz raptem w 60 sekund. Dopiero po zalogowaniu jesteś zobligowany do uzupełnienia reszty danych osobowych i zrobienia weryfikacja. To proces, który zajmuje kilka minut. Co pozytywne, to giełda szybka weryfikuje przesłane dokumenty i dosłownie po kilku chwilach konto jest w pełni aktywowane.

Jak otworzyć konto?

 1. Kliknij w nasz link, a zostaniesz przekierowany do strony z rejestrację
 2. Wpisz numer telefonu lub adres e-mail
 3. Odbierz kod weryfikacyjny i wprowadź w formularz rejestracji
 4. Ustaw hasło do logowania

Pierwszy krok rejestracji w Binance składa się ze zweryfikowania poczty e-mail/numeru telefonu i ustawienia hasła. Na tym etapie nie wpisujesz danych osobowych, ani nie dołączasz zdjęć dokumentów tożsamości.

binance weryfikacja

Weryfikacja w Binance

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Binance, a więc m.in. wpłat i wypłat tradycyjnych walut – powinieneś zweryfikować swoją tożsamość. Jak to zrobić?

binance formularz

Po zalogowaniu się na konto kliknij w przycisk “weryfikuj teraz” i postępuj zgodnie z instrukcjami giełdy:

 1. Wybierz kraj zamieszkania
 2. Uzupełnij dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia, adres zamieszkania
 3. Dołącz zdjęcia dokumentu tożsamości (obustronne)
 4. Zrób selfie
 5. Odpowiedz na kilka pytań dotyczących inwestowania
binance kyc

🔎 Ważne:

Jak wynika z naszych obserwacji – Binance błyskawicznie weryfikuje konta nowych użytkowników. W naszym przypadku było to dosłownie po kilku minutach. Warto zadbać o czytelność przesyłanych zdjęć, a także o to, żeby dokumenty były ważne (np. rachunek/wyciąg maksymalnie sprzed trzech miesięcy).

Co warto wiedzieć o rejestracji w Binance:

✅ Do kupowania i sprzedawania kryptowalut konieczna jest weryfikacja tożsamości

✅ Akceptowane dokumenty tożsamości to: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport

✅ Rejestracja i weryfikacja zajmują kilka minut

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.