Opinie Binance

Wróć do strony brokera

Testowałem kilka giełd do krypto i Binance jest najlepszą opcją. Dlaczego? Można tu znaleźć najwięcej tokenów, a do tego jest proste wpłacanie środków poprzez aplikację ZEN. Nie ma problemów z transakcjami finansowymi, a zawsze pieniądze szybko są księgowane na saldzie Binance. Dla mnie najlepsza platforma do krypto.

Pawka14

Pawka14

5

Miałem obawy przed zakupem pierwszych krypto, ale na Binance działa wszystko intuicyjnie. Zwłaszcza łatwo wymienisz swoje pieniądze na tokeny przy użyciu aplikacji mobile. Co się chwali to że jest dwustopniowa weryfikacja co na pewno wpływa na bezpieczeństwo zgromadzonych kryptowalut.

Marek

Marek

5

Jeśli pojawi się jakiś nowy projekt na rynku, to Binance szybko wprowadza taki token do swojej oferty. A to powoduje, że można inwestować w coiny z niskim market cap, które w perspektywie mogą dać sporo zarobić. Dlatego wolę Binance od Zondy - po prostu masz szerszą ofertę kryptowalut.

DogeMan

DogeMan

4

Jedyne czego szkoda tylko, że Binance pobiera 1% prowizji za wpłatę PLN. Ale z drugiej strony w Coinbase prowizja ta jest zdecydowanie wyższa, więc i tak lepiej wychodzi kupowanie krypto na Binance.

DaroETH

DaroETH

4

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.