Opinie Kucoin

Wróć do strony brokera

Już na początku Kucoin mocno mnie wkurzył żmudną weryfikacją...chciałem szybko zrobić wpłatę, a tu trzeba było wszystkie dane z dowodu osobistego spisywać. Poza tym później miałem kłopot z depozytem, bo się okazało, że nie obsługuje PLN. Szybko podziękowałem tej giełdzie i poszedłem do Binance.

Sławko

Sławko


Nie ogarniam DEX-ów i robienia zakupów przez Metamask, dlatego mam konto w Kucoin, bo tutaj jest do dyspozycji najwięcej altcoinów. Zdecydowanie szybciej się pojawiają na tej giełdzie niż np. na Coinbase.

Czarek

Czarek


Jeśli ktoś chce być na rynku przed większością to Kucoin jest dobrym miejscem, w którym można wejść w nowe projekty krypto przed tym, jak będzie hype na te coiny na pozostałych giełdach.

fanCardano

fanCardano


Nie ma wysokich opłat za transakcje, a giełda daje masę możliwości włącznie z grą na lewarze. Dla mnie platforma wygląda profesjonalnie. Jak to zawsze bywa w krypto - są pewne zagrożenia, bo giełda nie jest regulowana. Ale taki mamy klimat w tym naszym świecie kryptowalut.

Steryd

Steryd


Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.