Opinie Kraken

Wróć do strony brokera

Jak mam wybierać pomiędzy Kraken a Coinbase to zdecydowanie lepiej kojarzy mi się ta pierwsza giełda. Posiada tyle samo kryptowalut, co Coinbase, ale za to pozwala grać na dźwigni. Interfejs do tradingu również jest znacznie bardziej rozbudowany na Kraken. Dla mnie giełda numer 1 z USA.

handlarzBTC

handlarzBTC


Szkoda, że nie ma kupna krypto za PLN i brakuje polskiego supportu. Jakoś wolę inwestować na tych platformach, które są bardziej dostosowane do traderów z Polski. Kraken taką giełdą nie jest.

Mati

Mati


Moim zdaniem w Kraken konto powinni mieć bardziej profesjonalni inwestorzy. Dla tych początkujących lepszym wyborem jest Zonda Crypto, bo zdecydowanie mniejsza bariera wejścia. W Kraken dobrze jest handlować, jeśli posiada się dolary na inwestycje.

ZaoranyTrader

ZaoranyTrader


Wkurza w Krakenie to, że robiąc przelew na giełdę trzeba czasami czekać 2-3 dni aż pieniądze pojawią się na koncie. Nie sprzyja to szybkim ruchom inwestycyjnym - zwłaszcza wtedy, gdy dzieje się dużo i chce się kupić krypto po niższej cenie. Jak wiadomo, tam rynek jest dynamiczny i czasami można przespać okazję. Szybciej konto doładujesz w ZondaCrypto niż Kraken.

Kaka

Kaka


Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.