Wydaje mi się, że dla Polaków Kanga jest naturalnym wyborem ze względu na to, że oferuje kupowanie krypto za zł, a dodatkowo posiada stacjonarne kantory w kraju. Czuć, że to giełda zrobiona przez Polaków zorientowanych w naszych realiach.

BroMat

BroMat

4.5

Giełda jest prosta w obsłudze, więc łatwo jest wejść na rynek krypto. Kanga stosuje standardowe KYC z dowodem i adresem zamieszkania. Jak ktoś myśli o inwestycji w kryptowaluty, to od konta Kanga można spokojnie zacząć, a dopiero później Binance i Bybit.

Carletto

Carletto

4.0

Jak chcesz grać na dźwigni korzystając z ruchów spadkowych lub wzrostowych to Kanga się do tego nie nadaje. Tutaj działa tylko handel spot, dlatego bardziej kompletnymi platformami są Bybit i Binance. Mimo wszystko w Kanga dobrze mieć konto, bo można za pośrednictwem kantorów szybko wymienić krypto na zwykłe pieniądze.

traderETH

traderETH

3.0

Dla mnie to lepsza opcja niż ZondaCrypto. Na Kandze jest więcej kryptowalut i sama firma wydaje mi się bardziej wiarygodna. Poza tym są niższe opłaty za handel. Ważne że Kanga udostępnia szybki sposób na wyjście z krypto do FIAT-ów np. kantorem stacjonarnym.

Phil

Phil

4.0

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.