Nie widzę większego sensu wybierania Exmo mają na rynku takie giełdy jak Kanga czy ZondaCrypto. Wymienione platformy są zdecydowanie lepsze od Exmo, a dodatkowo oferują wypłaty w naszej walucie. Dla dywersyfikacji można posiadać rachunek w Exmo, ale korzystać z niego sporadycznie. Takie moje zdanie.

antyfan

antyfan

3.0

Handel w EUR jeszcze jest spoko, ale płatności w PLN to już jakiś dramat. Mówię o prowizjach, ale też o tym, że Exmo nie wypłaca Złotówek. To giełda, którą trudno za coś pochwalić..no może za to, że są do dyspozycji altcoiny, a nie tylko Bitcoin.

Wyjadacz

Wyjadacz

3.0

Na Binance jest kilkaset kryptowalut, a na Exmo kilkadziesiąt. Moim zdaniem to porównanie wystarczy, żeby zauważyć z jaką giełdą mamy do czynienia. Exmo to to druga, albo trzecia liga w porównaniu do światowych gigantów.

Czarek

Czarek

2.0

Płatne pakiety, żeby obniżyć prowizje maker/taker to słaby żart. Pierwszy raz widzę giełdę, która na takie coś się zdecydowała. Jakby im było mało zysków ze wszystkich transakcji handlowych.

Matylda

Matylda

2.0

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.