Nie rozumiem dlaczego na Binance opłata przez ZEN wynosi 1% a na Bybit jest to 1.22%..skoro korzysta się z tej samej formy wpłaty. Gram na obu tych giełdach i w dużej mierze są one do siebie podobne. Moim zdaniem na ten moment to najlepsze platformy do krypto.

CG2024

CG2024

4.0

W Bybit jest wszystko: od zakupów spot przez lewar aż po launchpool i staking. Dobrze, że jest na rynku giełda, która stanowi realną konkurencję do Binance. To zdecydowanie lepsza platforma niż Coinbase i Kraken.

KryptoFan

KryptoFan

5.0

Szkoda, że z Bybit nie można wyjść do PLN - to w zasadzie jeden minus tej giełdy. Tak to wszystko śmiga bez zarzutów. Podoba mi się platforma do tradingu, która jest bardzo profesjonalna. Na wykresach można wszystko zaznaczyć, co jest potrzebne do analizy technicznej.

TheMoon

TheMoon

4.0

Dla mnie na Bybit jest za dużo opcji dla zwykłego Kowalskiego, który chce się pobawić kryptowalutami. Łatwiej jest mi się odnaleźć na Zonda. Co prawda jest tam mniej funkcji, ale dla mnie idealnie, że wszystko jest proste, bez dodatkowych komplikacji.

TytanKrypto

TytanKrypto

3.0

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.