Opinie Bitfinex

Wróć do strony brokera

Nie jest to najlepiej dopracowana giełda dla użytkownika z Polski. Trudno jest zrobić szybki przelew, a dodatkowo nie ma płatności w ZŁ. Szczerze to nie widzę powodu dla którego warto rejestrować się w Bitfinex. To już lepiej handlować na ZondaCrypto, gdzie jest wszystko prostsze.

Tadek

Tadek

2.0

Dla mnie ta giełda nie wnosi nic nowego na rynek, a za to oferuje masę formalności, żeby w ogóle zrobić KYC. Jeśli już mam się weryfikować to wolę to robić na większych platformach np. Binance i Coinbase.

Olek13

Olek13

2.0

Dźwignia działa tylko po przedstawieniu wyciągu z konta bankowego? Śmieszne żarty, omijam szerokim łukiem takie giełdy

Mason

Mason

1.0

Bitfinex ma nieciekawą przeszłość, bo kiedyś giełda ta została zhakowana na setki tysięcy Bitcoinów. Ta renoma ciągnie się za nimi do dziś, więc ja wolę unikać tego rodzaju platform. Lepiej nie wywoływać wilka z lasu.

CR

CR

2.0

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.