Opinie Admiral Markets

Wróć do strony brokera

Trochę lipa z tym brokerem, że nie ma żadnych spółek z GPW. Zdecydowanie wolę inwestować na polskim rynku niż zagranicznym, dlatego wybieram XTB, a nie Admirals

Trader93

Trader93

3

Codziennie można kupić akcje spółek z USA bez prowizji ;) Fajna opcja dla małych inwestorów, jak ja

Seba

Seba

4

Szkoda, że nie ma wpłaty BLIK lub chociaż błyskawicznym przelewem. Tak to na kasę trzeba czekać cały dzień, żeby zaksięgowali przelew z banku

Byku

Byku

2

Myślałem, że na Admirals znajdę więcej kryptowalut, a tu tylko podstawowe tokeny. Dlatego przerzuciłem się z tego brokera na giełdę krypto (Binance)

Phil

Phil

2

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.